
Bij Dekker Vlaggen kunt u vlaggen van alle landen bestellen, gemaakt van 115 grams glanspolyester. De landenvlaggen zijn verkrijgbaar in 100 × 150 cm voor een gevelstok, 150 × 225 cm voor een vlaggenmast van 6 of 7 meter en 200 × 300 cm voor een vlaggenmast van 7 of 8 meter.
Staat het land dat u zoekt niet als aparte landenvlag tussen de producten? Bestel dan de algemene landenvlag in het gewenste formaat en geef aan welk land u wilt ontvangen. Alleen bij deze algemene landenvlag ontvangt u vóór productie een digitale proefdruk ter controle. De levertijd hiervan is 3 tot 4 werkdagen.
We geven je graag advies! Bel gerust of vraag een offerte aan via het aanvraagformulier.
De juiste maat landenvlag hangt af van de plek waar u de vlag wilt ophangen. Voor een gevelstok adviseren wij 100 × 150 cm. Voor een vlaggenmast kiest u de maat op basis van de hoogte van de mast.
| Situatie | Geadviseerde vlagmaat | Ons advies |
|---|---|---|
| Gevelstok | 100 × 150 cm | Deze maat past goed bij gebruik aan een gevelstok. |
| Vlaggenmast van 6 meter | 150 × 225 cm | Deze maat zorgt voor een passende verhouding tussen vlag en mast. |
| Vlaggenmast van 7 meter | 150 × 225 cm of 200 × 300 cm | Kies de maat mede op basis van de ruimte rondom de mast en de hoeveelheid wind die de vlag kan vangen. |
| Vlaggenmast van 8 meter | 200 × 300 cm | Deze maat past qua verhouding goed bij een vlaggenmast van 8 meter. |
Kijk bij het kiezen van een landenvlag niet alleen naar de hoogte van uw vlaggenmast, maar ook naar de ruimte rondom de mast. Vooral bij een mast van 7 meter is dat belangrijk, omdat zowel 150 × 225 cm als 200 × 300 cm mogelijk is.
Staat de vlaggenmast dicht bij een woning of ander gebouw, dan vangt de vlag vaak minder wind. Een vlag van 150 × 225 cm is kleiner en lichter en komt daardoor gemakkelijker in beweging. Staat de mast vrij en vangt de vlag voldoende wind, dan kunt u bij een mast van 7 meter ook voor 200 × 300 cm kiezen.
Houd daarnaast voldoende afstand tussen de vlaggenmast en de woning. De afstand moet minimaal gelijk zijn aan de lengte van de vlag, zodat het doek tijdens het wapperen niet tegen de gevel komt. Bij een landenvlag van 200 × 300 cm betekent dit dat de vlaggenmast minimaal 3 meter van de woning moet staan. Zo voorkomt u onnodige slijtage van het vlaggendoek.
Onze landenvlaggen zijn gemaakt van 115 grams glanspolyester. Dit is een licht vlaggendoek dat gemakkelijk wappert en een lichte glans heeft.
U kunt bij Dekker Vlaggen een vlag van ieder land bestellen. Veel landen staan al als afzonderlijk product op deze pagina. Staat het gewenste land er niet tussen, dan kunnen wij de vlag alsnog voor u maken.
Staat het land dat u zoekt niet als afzonderlijk product in het assortiment, bestel dan de algemene landenvlag in het gewenste formaat en geef aan welk land u wilt ontvangen. Alleen bij deze algemene landenvlag ontvangt u vóór productie een digitale proefdruk ter controle.
Voor de algemene landenvlag geldt een levertijd van 3 tot 4 werkdagen. De landenvlaggen die al afzonderlijk op de website staan, hebben hun eigen levertijd. Deze staat bij het betreffende product vermeld.
Wilt u een landenvlag aan uw woning hangen, dan adviseren wij het formaat 100 × 150 cm voor een gevelstok. Heeft u nog geen passende stok of houder, bekijk dan onze gevelstokken en accessoires.
Voor een vrijstaande vlaggenmast zijn de grotere vlagformaten bedoeld. Een vlag van 150 × 225 cm past bij een mast van 6 of 7 meter. Een vlag van 200 × 300 cm past bij een mast van 7 of 8 meter, mits er rondom de mast voldoende ruimte is om vrij te wapperen.
Een landenvlag die dag en nacht buiten hangt, gaat gemiddeld 4 tot 6 maanden mee. Wind, regen, zonlicht en uv-straling hebben invloed op het vlaggendoek.
Wilt u onnodige slijtage beperken, strijk de vlag dan bij harde wind. Bij windkracht 6 of 7 adviseren wij om de vlag binnen te halen. Zo voorkomt u dat het doek door de hogere windbelasting sneller slijt.
Naast vlaggen van alle landen vindt u bij Dekker Vlaggen ook vlaggen die dichter bij huis horen. Bekijk onze Nederlandse vlaggen, provincievlaggen, regiovlaggen en gemeentevlaggen.
Hieronder vindt u antwoorden op praktische vragen over het kiezen, bestellen en gebruiken van een landenvlag.
Ja, u kunt bij Dekker Vlaggen een vlag van ieder land bestellen. Veel landen staan al als afzonderlijk product op deze pagina. Staat het gewenste land er niet tussen, bestel dan de algemene landenvlag en geef aan welk land u wilt ontvangen.
Voor een gevelstok adviseren wij 100 × 150 cm. Voor een vlaggenmast van 6 meter adviseren wij 150 × 225 cm. Bij een mast van 7 meter kunt u kiezen uit 150 × 225 cm of 200 × 300 cm en voor een mast van 8 meter adviseren wij 200 × 300 cm. Houd bij de keuze ook rekening met de ruimte rondom de mast en de hoeveelheid wind die de vlag kan vangen.
Houd minimaal de lengte van de vlag vrij tussen de vlaggenmast en de woning. Bij een vlag van 200 × 300 cm betekent dit dat de mast minimaal 3 meter van de woning moet staan. Zo kan de vlag vrij wapperen zonder tegen de gevel te slaan en onnodig snel te slijten.
Onze landenvlaggen zijn gemaakt van 115 grams glanspolyester. Het lichte vlaggendoek kan gemakkelijk wapperen en heeft een lichte glans.
Nee, u ontvangt alleen een digitale proefdruk wanneer u de algemene landenvlag bestelt voor een land dat niet als afzonderlijk product op de website staat. U geeft bij de bestelling aan welk land u wilt ontvangen en krijgt vóór productie een digitale proefdruk ter controle. Voor landenvlaggen die al afzonderlijk op de website staan, is deze stap niet nodig.
De levertijd staat bij de gekozen landenvlag vermeld. Voor de algemene landenvlag die speciaal op aanvraag wordt gemaakt, geldt een levertijd van 3 tot 4 werkdagen. Bij deze uitvoering ontvangt u vóór productie eerst een digitale proefdruk.
Een landenvlag die permanent buiten hangt, gaat gemiddeld 4 tot 6 maanden mee. De werkelijke levensduur hangt onder meer af van wind, regen, zonlicht en uv-straling. Bij windkracht 6 of 7 adviseren wij de vlag te strijken om onnodige slijtage te beperken.
Ja. Voor een gevelstok adviseren wij een landenvlag van 100 × 150 cm. Voor een vrijstaande vlaggenmast kiest u een groter formaat dat aansluit bij de hoogte van de mast.
Of het gewenste land nu al in ons assortiment staat of speciaal voor u gemaakt moet worden, u kunt bij Dekker Vlaggen een vlag van ieder land bestellen. Wij helpen u daarnaast graag bij het kiezen van het juiste formaat voor uw gevelstok of vlaggenmast.
Staat een land niet als afzonderlijk product op de website, dan kunnen wij de vlag voor u maken.
Kies uit 100 × 150 cm, 150 × 225 cm en 200 × 300 cm, passend bij gevelstok of vlaggenmast.
Licht vlaggendoek dat gemakkelijk wappert en een lichte glans heeft.
Bij de algemene landenvlag ontvangt u vóór productie een digitale proefdruk ter controle.
Wij helpen u bepalen welk formaat past bij uw gevelstok, masthoogte en de ruimte rondom de mast.
Dekker Vlaggen is sinds oktober 2013 gevestigd in Hardenberg.
Niet zeker welke maat landenvlag u nodig heeft? Stuur ons een foto van de locatie. Wij denken graag met u mee. Bel 0523 - 234 712 of mail naar info@dekkervlaggen.nl.