BESTE PRIJS/KWALITEITSVERHOUDING

SNELLE LEVERTIJDEN

Nederlandse en provincievlaggen en -wimpels
GRATIS verzending

LEVERING IN

PERSOONLIJK & BETROUWBAAR

Heb ik een vergunning nodig voor het plaatsen van een mast?

Indien een mast in de openbare ruimte geplaatst wordt kan deze beschouwd worden als straatmeubilair. Dan is de mast vergunningsvrij. Een mast in een tuin van een particulier of bedrijf valt onder artikel 2, onderdeel 14 van bijlage II van het Besluit omgevingsrecht (Bor). Op grond van dit artikel is het toegestaan om één mast (van maximaal 6 meter hoog) per erf zonder omgevingsvergunning te plaatsen. Als u meer dan één mast wilt plaatsen zult u voor de resterende masten wel een omgevingsvergunning voor het bouwen aan moeten vragen.

Wilt u meerdere masten plaatsen of wilt u een mast hoger dan 6 meter plaatsen dan kunt u via https://www.omgevingsloket.nl/ een vergunningscheck doen.